خانه / پیش بینی فوتبال / مسابقه پیش بینی هفته دوم ؛ پیش بینی لیگ برتر فوتبال ایران
پیش بینی مسابقات
پیش بینی لیگ برتر

مسابقه پیش بینی هفته دوم ؛ پیش بینی لیگ برتر فوتبال ایران

هجدهمین دوره لیگ برتر و هیجان مسابقه پیش بینی فوتبال در حالی آغاز شده است که همچنان همه تحت تاثیر جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ هستند. یک ماه از جام جهانی میگذرد که تمام حالا باید با هیجان جدید در لیگ داخلی خود شروع کنیم. پیش بینی فوتبال لیگ برتر ایران را می توانید در اپلیکیشن های مختلف انجام دهید اما باید از اعتبار آن اپ به اندازه ی کافی اطمینان داشته باشید. فوتبال های لیگ برتر با تیم های آماده در هفته پیش آغاز شده است و حالا در هفته دوم رقطبت ها می توانیم بازی ها را تماشا کنیم و پیش بینی مسابقات لیگ برتر را انجام دهیم.

پیش بینی لیگ برتر فوتبال ایران با یک مسابقه هیجان انگیز

دوره ی جدید لیگ برتر درحالی آغاز شده است که در سال های اخیر و مخصوصا امسال رقابت های فوتبال و هیجان آن همش داخل زمین نیست . در خارج از زمین و در بین مردم هیجان پیش بینی رقابت ها بیشتر است. رقابت های لیگ برتر از آنجایی که تیم ها بازیکن های جدید خریدن و هنوز امتحان خودشان را پس نداده ان بسیار می تواند هیجان داشته باشد و در اوایل رقابت ها ، پیش بینی لیگ برتر هم سخت تر می شود. اگر شما هم دوست دارید به این هیجان بپیوندید باید در ابتدا بستر پیش بینی را فراهم کنید. اپ ها و سایت های بسیاری است که این کار را می توانید در آن انجام دهید اما در ابتدا واقعا باید اعتماد کنید به سایت ها.که با کمی تحقیق به راحتی می توانید سایت های قابل اعتماد و تشخیص دهید.

پیش بینی مسابقه فوتبال ؛ پرسپولیس فولاد

یکی از بازی های هفته دوم بازی دو تیم پرسپولیس و فولاد است. تیم فوتبال پرسپولیس با عدم خرید بازیکن در نیم فصل اول لیگ با توجه به محروم بودنش از خرید توسط فیفا حالا باید ۱۵ بازی با همان بازیکن های پارسال انجام بدهد و این در شرایطی است که حتی ۳ بازیکن کلیدی خود را نیز از دست داده است. برانکو و تیمش اگر می خواهد برای سومین بار مدعی عنوان قهرمانی باشد باید با بازیکن های پارسال خود کار سختی را انجام بدهد. در مقابل این تیم ، فولادی بازی میکند که هیچ وقت تیم نرمالی نبوده است و پستی و بلندی های بسیاری داشته است. فولاد تیم قهرمان لیگ برتر بوده است و در دوره ای دیگه به لیگ پایین تر نیز سقوط کرده است.حالا باید دید در این دوره چه تیمی را راهی رقابت ها می کند. پیش بینی فوتبال دو تیم پرسپولیس و فولاد را می توانید در سایت پیشبینی فوتبال دوبرد انجام دهید.

پیش بینی مسابقه فوتبال ؛ استقلال ذوب آهن

بازی دو تیم استقلال و ذوب آن حساس ترین بازی هفته دوم می باشد.در حالی این دو تیم به مصاف هم می روند که در سال گذشته رتبه های دوم و سوم لیگ را به خود اختصاص داده اند و حالا با کلی جابجای قرار است با هم روبرو بشوند. در بازی اول خود تیم استقلال بازی خود را مساوی کرد و تیم ذوب آهن بازی خود را برده است.پیش بینی مسابقه بین این دو تیم از آنجایی که بزرگترین نقل و انتقال هم خرید هم بین این دو تیم بوده است و مرتضی تبریزی به استقلال پیوسته است. اما تبریزی جلو استقلال بازی نخواهد کرد و از هفته آینده می تواند در ترکیب تیم استقلال به میدان برود.

  پیش بینی مسابقه فوتبال ؛ تراکتورسازی نساجی مازندران

بازی دو تیم تراکتور و نساجی مازندران به نظر نمیاد بازی سختی برای تراکتور باشد. هرچند پیش بینی فوتبال بسیار سخت است اما تیم نساجی مازندران هنوز به لیگ برتر عادت نکرده است و این می تواند در مقابل تیم با تجربه ای مثل تراکتور سازی برایشان دردسر ساز باشد.تیم هایی که از لیگ یک به لیگ برتر میاید معمولا دو دسته اند .یا تا انتهای بازی ها در رده های بالا جدول هستند و یا یه گزینه سقوط می باشند.به نظر می رسد نساجی جز دسته دوم باشد. باز هم باید دید این تیم محبوب شمالی چقدر آماده بازی در لیگ برتر است و پیش بینی مسابقات را در ادامه چقدر به نفع خودش تغییر می دهد.

پیش بینی مسابقه فوتبال ؛ پیش بینی بازی های لیگ برتر

با این بازی های پیش رو و حضور تیم های پر قدرت و با انگیزه در لیگ برتر پیش بینی مسابقات لیگ برتر نیز خیلی سخت است .با اینحال شما عزیزان می توانید باز هم به پیش بینی ها ادامه دهید و خود را به چالش بکشید. زیاد نگران این بازی های اول نباشید که پیش بینی ها را سخت می کند. اگر سه هفته بازی ها را تماشا کنید به راحتی از هفته پنجم به بعد می توانید تمامی بازی ها را به درستی پیش بینی کنید و تمامی جوایز سایت های پیش بینی را مال خودتان کنید.یکی از سایت هایی که شما عزیزان می توانید در آن به پیش بینی فوتبال بپردازید ، سایت پیش بینی دوبرد می باشد که در سال های اخیر با به وجود آوردن جو بسیار سالم و در عین حال رقابتی ، توانسته محبوبیت زیادی به دست آورد. به طوریکه شما می توانید هم نیاز های مادی خود را تامین کنید و هم با پرداخت همان میزان پول به پیش بینی مسابقات فوتبال نیز بپردازید.

 

پیش بینی مسابقات لیگ برتر در دوبرد

همانطور که توضیح داده شد شما می توانید پیش بینی فوتبال را در وبسایت پیش بینی دو برد انجام دهید و برنده کلی پول شوید. اگر بخوام گیمفیکیشن دوبرد را معرفی کنم به این صورت است که وبسایت دوبرد که نوعی وبسایت پیش بینی فوتبال است یک گیمفیکیشن می باشد که این صورت که با استفاده از نیاز روزانه افراد سعی کرده است تا علاوه بر رفع این نیازها، به مخاطب اجازه دهد تا شانس خود را نیز در پیش بینی فوتبال امتحان کند. با خرید از فروشگاه های طرف قرار داد این وبسایت، درصدی از مبلغ خرید خود را در حساب کاربری سایت دوبرد دریافت خواهید کرد که به شما اجازه پیش بینی فوتبال را می دهد. پس از برنده شدن در این پیش بینی، فرد می تواند مبلغ مورد نظر را بصورت پول نقد دریافت کند. این نحوه کار گیمفیکیشن دوبرد می باشد. فروشگاه های آنلاین و آفلاین دوبرد همه از آنهایی هستند که شما روزانه بارها و بارها ازشون خرید می کنید پس چه بهتر علاوه بر خریدتون بتونید با درصدی از آن پیش بینی مسابقات لیگ برتر را انجام دهید و برنده کلی پول نقد باشید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

پیش بینی فوتبال

مسابقه پیش بینی لالیگا اسپانیا ؛ پیش بینی بازی های مهم لیگ اسپانیا

شروع روزهای پرتلاطم پیش بینی های فوتبالی در لالیگا تب پیش بینی فوتبال در زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *