خانه / پیش بینی فوتبال / مسابقه پیش بینی لیگ جزیره ؛ پیش بینی بازی های حساس لیگ جزیره
پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال

مسابقه پیش بینی لیگ جزیره ؛ پیش بینی بازی های حساس لیگ جزیره

داغ شدن تنور پیش بینی فوتبال با شروع لیگ های اروپایی

پیش بینی بازی های فوتبال یکی از مهم ترین سرگرمی های موجود در دنیاست که علاقمندان به فوتبال به آن مشغول هستند. همانطور که می دانید، با پایان جام جهانی ۲۰۱۸، لیگ های اروپایی بازی های خود را آغاز کرده اند و تیم های مختلف با هم در رقابت هستند. لیگ برتر اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، آلمان و انگلیس را می توان از مهمترین آنها دانست. علاوه بر این، خود اروپا نیز لیگ مشترکی بین کشورهای اروپایی دارد. این تنوع زیاد در بازی ها و لیگ های مختلف، هیجان تماشای بازی تیم های مورد علاقه را بالاتر می برد و همه سعی دارند تا با پیش بینی بازی ها، این هیجان را بالاتر ببرند. در میان لیگ هایی که پس از جام جهانی آغاز به کار کردند، لیگ جزیره از مهمترین آنهاست که نه تنها در انگلیس و اروپا، بلکه در تمام دنیا طرفداران بسیاری این لیگ را دنبال می کنند.

لیگ جزیره ، حساس و پر حرارت

کشور انگستان که بصورت یک جزیره ای قرار گرفته است، یکی از مهمترین لیگ های دنیا را در اختیار دارد که تیم های باشگاهی بسیار بزرگی را در خود جای داده است. به همین دلیل است که لیگ انگلیس به لیگ جزیره شهرت پیدا کرده است. لیگ جزیره هر ساله با حضور ۲۰ تیم از این جزیره اروپایی برگزار می شود و طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است. لیگ برتر انگلستان که از سال ۱۹۹۲ برگزار می گردد، شاهد قهرمانی تیم های مختلفی بوده است اما برخی از تیم ها توانسته اند عناوین قهرمانی خود را بارها تکرار کنند. از آن سال تاکنون تیم منچستر یونایتد با ۱۳ بار قهرمانی به عنوان پر افتخارترین تیم شناخته شده است که پس از آن تیم هایی همچمون چلسی با ۵ بار، آرسنال سه بار، منچستر سیتی سه بار، بلکبرن روورز یک بار و لستر سیتی یک بار قهرمان این جام شده اند. حال باید منتظر بود و دید که امسال کدام تیم جام را بالای سر می برد.

 

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال

 

پیش بینی عملکرد تیم های قدرتمند

همانطور که می دانید، بطور کلی پیش بینی فوتبال بیشتر بر اساس عملکرد قبلی تیم ها و بازیکنان آنهاست. اینکه تیم ها در بازی های اخیر خود چه نتایجی کسب کرده اند می تواند به پیش بینی بازی های آینده آنها کمک زیادی بکند. در خصوص لیگ جزیره نیز برخی از طرفداران پرو پا قرص تیم مورد علاقه خود را از گذشته تا به امروز بررسی کرده و تا حدود زیادی وضعیت تیم را می دانند و برخی نیز صرفا با بررسی نتایج تیم ها تصمیم می گیرند. امسال نیز تیم های انگلیسی با انرژی فراوان به این رقابت ها آمده اند تا جام امسال را بالای سر ببرند. تقریبا وضعیت همه تیم ها خوب بوده رقابت بین آنها تنگاتنگ است. البته باید گفت که رقابت در لیگ جزیره صرفا به این لیگ ختم نشده و تیم های برتر می توانند به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند و شانس برنده شدن این لیگ را نیز دارند که در رقابت با تیم های برتر از لیگ کشورهای دیگر اروپاست. تا قبل از سال ۲۰۰۹ تنها دو تیم از لیگ جزیره به لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا می کردند اما از آن سال به بعد، سه تیم برتر بصورت مستقیم به لیگ قهرمانان راه پیدا می کند و تیم چهارم نیز در مسابقات پلی آف شرکت خواهد کرد. امسال نیز نتایج بدست آمده تا اینجای بازی ها را می توان تحلیل کرد و براساس آن به پیش بینی بازی های باقی مانده پرداخت.

منچستر سیتی

در حال حاضر، تیم منچستر سیتی نتایج خوبی را کسب کرده و در این دوره از رقابت ها جایگاه خوبی را دارد. تا اینجای کار، این تیم در مقام دوم جدول قرار گرفته است و امسال قصد دارد که قهرمان رقابت ها شود. منچستر سیتی در بازی اول خود در مقابل تیم قدرتمند آرسنال ظاهر شد که توانست با نتیجه ۲ بر صفر آن را شکست دهد. دیدار بعدی این تیم با هادرسفیلد بود که با نتیجه پر گل ۶ بر ۱ بازی را از آن خود نمود. بازی سوم این تیم با نتیجه یک بر یک در مقابل ولورهمپتون به پایان رسید. تا بجای کار، منچستر سیتی با هفت امتیاز جایگاه دوم جدول را دارد که البته هنوز بازی های زیادی پیش رو داشته و باید منتظر آنها نیز بود.

لیورپورل

لیورپول در این لیگ با کسب امتیاز ۹، توانسته در صدر جدول قرار گیرد. از آنجایی که هر تیم تنها سه بازی تا این جای کار برگزار کرده است، زمان زیادی وجود دارد تا جدول تغییر کند. لیورپول این سه بازی خود را با برد پشت سر گذاشته است که نتایج آن با تیم وستهام چهار بر هیچ، با تیم کریستال پالاس دو بر هیچ و با تیم برایتون یک بر هیچ بوده است.

چلسی

تیم چلسی تا به اینجای بازی ها با چهار امتیاز در مقام چهارم جدول لیگ جزیره قرار دارد. البته باید گفت که به دلیل برگزاری بازی ها در هفته های مختلف، این نتیاج ممکن است تغییر کند. هفته سوم بازی ها در حال برگزاری بوده و چلسی بازی سوم خود را می بایست در مقابل تیم نیوکاسل به پایان برساند. کسب امتیاز در این بازی ها بسیار مهم است و هر نتیجه می تواند شانس بالا رفتن در جدول را افزایش و یا در مقابل، کاهش دهد.

منچستر یونایتد

تیم منچستر یونایتد که پرافتخار ترین تیم این لیگ است، در این دوره از رقابت ها با کسب سه امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد. این نتیجه به دلیل وجود یک باخت و یک برد در کارنامه این تیم است. البته هنوز زمان زیادی برای قضاوت مانده است و نمی توان گفت که این تیم شانسی برای برنده شدن در این جام ندارد. منچستریونایند بازی اول خود را با نتیجه دو بر یک از لسترسیتی برد و با نتیجه سه بر دو بازی را به برایتون واگذار کرد.

تاتنهام

تیم تاتنهام در لیگ امسال، تاکنون توانسته شش امتیاز کسب کند و در جایگاه ششم قرار گیرد. این تیم امتیاز خود را مدیون نتایج دو بر یک مقابل نیوکاسل و سه بر یک در برابر فولهام می باشد. یه هر حال تاتنهام هر دو بازی خود را برده و باید دید که در این هفته چه نتیجه ای را کسب خواهد نمود. بازی بعدی تاتنهام مقابل منچسترسیتی است که برای هر دو تیم می تواند نتایج را تغییر دهد و هر دوی آنها به دنبال کسب امتیاز بیشتر هستند و هر چه با تفاضل گل بهتری برنده شوند، امتیاز آنها در جدول بیشتر خواهد شد.

آرسنال

آرسنال سه امتیازی در جایگاه یازدهم جدول قرار دارد که نتیجه یک برد و دو باخت است. این تیم در سه بازی خود گل های خوبی را وارد دروازه حریف کرده است اما موفق شد تنها یک بازی را برنده شود. به هر حال این تیم نیز همانند سایرین زمان زیادی دارد تا خود را به بالای جدول برساند اما بایستی دقت کند زیرا تیم های دیگر نیز به دنبال برنده شدن هستند. باید دید بازی بعدی این تیم مقابل کاردیف سیتی چه نتیجه ای را برای آرسنال رقم خواهد زد و آیا این تیم می تواند طرفداران خود را خوشحال کند یا خیر.

بقیه تیم ها

همانطور که می دانید، در لیگ جزیره بیست تیم حضور دارند و ۳۸ هفته این بازی ها ادامه دارد. سایر تیم ها نیز به دنبال کسب امتیاز در این هفته ها هستند تا شانس خود را برای قرار گیری در سه تیم اول بیشتر کنند. تا اینجای کار هفته سوم در حال برگزاری بوده و هنوز زمان زیادی وجود دارد تا هر تیم نتیجه را به نفع خود تغییر دهد. بنابراین باید منتظر ماند و دید که هر تیم چقدر شانس برنده شدن در بازی ها را داشته و می تواند به لیگ قهرمانان اروپا برسد.

رایگان پیش بینی کنید ، در معتبرترین سایت پیش بینی فوتبال

در دنیای اینترنتی امروز، تعداد سایت پیش بینی فوتبال رو به افزایش است که بسیاری از آنها مجوزهای لازم را کسب نکرده اند. این موضوع ممکن است کمی نگران کننده باشد اما برخی از آنها نیز دارای مجوزهای لازم هستند. سایت پیش بینی فوتبال دوبرد با راه اندازی و ایجاد فضایی مناسب و ایمن، به کاربران اجازه می دهد تا با اطمینان کامل به پیش بینی فوتبال بپردازند. دوبرد تمامی مجوزهای لازم را اخذ نموده و معتبرترین سایت پیش بینی فوتبال است. از ویژگی های مهم دوبرد، رایگان بودن پیش بینی در این سایت است. شاید کمی عجیب بنظر برسد اما سایت دوبرد با استفاده از گیمیفیکیشن، توانسته زمینه ای را برای پیش بینی رایگان فوتبال ایجاد کند. در سایت دوبرد شما نیاز به سرمایه گذاری ندارید و تنها لازم است از فروشگاه های طرف قرارداد این سایت، نیازهای روزانه خود را خرید کنید. شما نیز همانند سایر کاربران این فروشگاه ها، موارد مورد نیاز خود را خریداری خواهید کرد، با این تفاوت که شما در سایت دوبرد و پروفایل شخصی خود، با توجه به میزان خریدی که داشته اید، اعتبار کسب می کنید و با استفاده از آن اعتبار می توانید مسابقات فوتبال را پیش بینی نمایید. در پایان، می توانید میزان رقمی که برنده شده اید را بصورت نقدی در حساب بانکی خود داشته باشید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

پیش بینی فوتبال

مسابقه پیش بینی لالیگا اسپانیا ؛ پیش بینی بازی های مهم لیگ اسپانیا

شروع روزهای پرتلاطم پیش بینی های فوتبالی در لالیگا تب پیش بینی فوتبال در زمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *