خانه / پیش بینی فوتبال / مسابقه پیش بینی لیگ برتر فوتبال ؛ پیش بینی بازی های مهم لیگ ایران
پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال

مسابقه پیش بینی لیگ برتر فوتبال ؛ پیش بینی بازی های مهم لیگ ایران

همانطور که می دانید، پیش بینی فوتبال در زمان برگزاری بازی های جام جهانی به اوج خود رسید و یک ماه پس از آن، پیش بینی فوتبال با شروع لیگ برتر ایران و بازی های باشگاهی در سراسر دنیا ادامه یافت. معمولا هر کشوری برای خود، لیگ برتری را ترتیب می دهد تا تیم های باشگاهی بتوانند با هم به رقابت بپردازند. در ایران نیز هجدهمین لیگ برتر یک ماه پس از جام جهانی آغاز شده و تیم های باشگاهی کشورمان در مقابل هم قرار گرفته اند. همین موضوع به علاقمندان تیم های باشگاهی ایران این فرصت را می دهد تا در کنار تماشای بازی ها، این رقابت ها را پیش بینی کرده و درآمدزایی کنند و از طرف دیگر، هیجان تماشای آن ها را افزایش دهند. در گذشته شاید هیجان بازی ها صرفا در همان زمین بازی و میان تماشاگران بود، اما امروزه، بسیاری از افراد در خانه خود نشسته و با شرکت در مسابقات پیش بینی، هیجان بیشتری را تجربه خواهند کرد. لیگ برتر یک ویژگی مهم دارد که آن هم بازیکنان جدید در تیم های جدید خودشان است که در این حالت، هنوز کسی بازی آنها را در این تیم ندیده و همه دوست دارند نتیجه این تغییرات را مشاهده کنند.

فصل جدید پیش بینی های فوتبال با شروع لیگ برتر

لیگ برتر ایران که با نام زیبای لیگ خیلج فارس شناخته می شود، بالاترین سطح بازی برای تیم های باشگاهی محسوب می شود که در حال حاضر، با حضور ۱۶ تیم برگزار می شود. تاکنون ۱۷ بار این جام برگزار شده و هجدهمین مرحله آن در حال برگزاری است که از این ۱۷ مرتبه، تیم سپاهان اصفهان پنج مرتبه، پرسپولیس تهران چهار مرتبه، استقلال تهران چهار مرتبه، فولاد خوزستان دو مرتبه و پاس تهران، سایپا و فولاد خوزستان نیز هر کدام یک مرتبه قهرمان این جام شده اند. طبق آمار رسمی فدراسیون فوتبال در سال ۲۰۱۲، لیگ خلیج فارس رتبه سی و ششمین لیگ قدرتمند دنیا و چهارمین لیگ آسیا انتخاب شده است. همانند سایر لیگ های جهانی، هر دو تیم بصورت رفت و برگشتی در خانه خود و حریف، مقابل هم به میدان خواهند رفت که در مجموع هر تیم سی بازی را انجام می دهد. در این بازی ها برنده شدن با تعداد گل بالا، به کسب امتیاز و تفاضل گل بهتر کمک می کند که آن تیم در جدول در صدر قرار گیرد. در حال حاضر، سه تیم برتر از لیگ خلیج فارس، بصورت مستقیم به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا خواهند کرد. وجود بازیکنان خارجی، بازیکنانی که در جام جهانی به خوبی درخشیدند و نقل و انتقالات این فصل، باعث شده تا پیش بینی و تماشای بازی های این دوره از رقابت ها جذابیت خاصی داشته و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.

 

پیش بینی فوتبال
پیش بینی فوتبال

بررسی عملکرد مدعیان در هفته های نخست

بازی های لیگ خلیج فارس در هجدهمین دوره خود، در هفته ششم به سر می برد و تیم های مدعی قهرمان نتایج مختلفی را کسب کرده اند. تا به این جای کار هر تیم پنج بازی را انجام داده و امتیازهای مختلفی را در جدول بدست آورده اند که در حال حاضر، تیم پدیده با کسب ۱۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. این تیم تنها بازی اول خود را به پرسپولیس واگذار کرد و چهار بازی بعد خود را با برد از زمین خارج شد. سپاهان و سایپا نیز هر کدام با ۱۰ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند که تیم سپاهان با تفاضل گل بهتر در جایگاه دوم است. تیم های حاضر در این لیگ، با همه توان خود شرکت کرده اند و نمی توان آنها را نادیده گرفت و یا ضعیف شمرد. به هر حال هنوز زمان زیادی باقی مانده است تا تیم ها نتایج مورد نظر را کسب کنند. علاقمندان به تماشای بازی ها نیز از همین ابتدا پیش بینی های خود را انجام می دهند تا برای پیش بینی مراحل پایانی، اطلاعات دقیق تری از وضعیت تیم ها داشته باشند و شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

استقلال ، جوان های شفر

از زمانی که شفر آلمانی سرمربی گری تیم استقلال را در دست گرفته است، عده ای معتقدند که شرایط تیم رو به بهبود است. در حال حاضر، تیم استقلال تهران در جایگاه دهم جدول این دوره از رقابت ها قرار دارد. این تیم در مجموع شش امتیاز کسب کرده که نتیجه پنج بازی اخیر آن است. استقلال در بازی اول و دوم خود مقابل پیکان و ذوب آهن به نتیجه مساوی دست یافت که دو امتیاز آنها را گرفت. بازی سوم استقلال مقابل تراکتورسازی بود که سه بر هیچ این تیم قدرتمند را کنار زد. بازی چهارم با پارس جنوبی جم بود که با یک گل بازی را واگذار کرد و در پایان نیز مقابل فولاد، با نتیجه بدون گل مساوی از زمین خارج شد. حال باید دید که آیا این تیم می تواند در ادامه لیگ خود را به صدر جدول برساند یا خیر.

پرسپولیس ، مهندس و دار و دسته اش

تیم پرسپولیس شروع خوبی را در این فصل تجربه کرد. این تیم بازی اول خود را با یک گل مقابل پدیده به برتری رساند و فولاد را سه بر هیچ شکست داد. پرسپولیس سه بازی بعدی خود را با نتیجه مساوی به رختکن رفت که همین موضوع باعث شد تا با ۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه چهارم قرار گیرد. شهرت این تیم بر کسی پوشیده نیست و از برترین و با سابقه ترین تیم های باشگاهی ایران است که در سراسر کشور علاقمندان زیادی را به خود اختصاص داده است. پرسپولیس که سی و سومین تیم آسیا است، بازیکنان بزرگی را در طول تاریخ باشگاهی خود داشته است که از جمله آنها می توان به علی پروین اشاره کرد که با ۳۴۱ بازی، بیشترین بازی را در این باشگاه داشته است. از نتایج جالب این تیم نیز باید به بازی مقابل شاهین بوشهر اشاره کنیم که ۱۰ گل را وارد دروازه این تیم کرد.

سپاهان ، در اندیشه آبروخواهی

تیم قدرتمند سپاهان که به عنوان پرافتخارترین تیم لیگ خلیج فارس شناخته می شود، با پنج قهرمانی در صدر قرار دارد. البته این تیم در بازی های این دوره، تا به اینجای کار با ۱۰ امتیاز در مقاوم دوم قرار دارد اما به هیچ عنوان قابل پیش بینی نبوده و تا پایان لیگ باید منتظر اتفاقات جدید بود. در این دوره از لیگ خلیج فارس، تیم سپاهان چهار مساوی و دو برد داشته است که نتیجه یکی از آنها ۶ گل به تیم سپید رود رشت بود. البته سپاهان نیز در سال ۱۳۵۰ یک بار با همین نتیجه به پرسپولیس باخت تا به عنوان بدترین باخت این تیم ثبت شود. البته قضاوت درباره هر تیمی زمان بیشتری می خواهد و لازم است تا بازی های بیشتری را مقابل حریفان خود داشته باشند و می بایست تا پایان لیگ نظاره گر بود.

تراکتورسازی و شاید پر ستاره ترین ترکیب امسال

تراکتور ۹ امتیازی، امسال ستارگان بزرگی را در تیم خود دارد. اشکان دژاگه و مسعود شجاعی که از ملی پوشان و افتخار آفرینان کشورمان هستند، در لیگ امسال به تیم تراکتورسازی پیوستند. حال باید گفت که این تیم مهره های مهمی را داشته و یکی از مدافعان عنوان قهرمانی خواهد بود. تیم تراکتورسازی شروع نسبتا خوبی را نداشت و از شش بازی خود، سه بازی را با نتیجه مساوی به رختکن رفت. تا به اینجای بازی ها نیز این تیم تفاضل گل خوبی را کسب نکرده و باخت سه بر هیچ را مقابل استقلال تجربه کرده است. به هر حال زمان زیادی تا پایان این رقابت ها مانده است و تمام تیم ها فرصت دارند تا نتیجه را به سود خود رقم بزنند و در جایگاه نخست بازی ها قرار گیرند.

ذوب آهن و مرد فراری پرسپولیسی ها

تیم ذوب آهن، در رقابت های امسال تلاش خود را کرده است تا به صدر برسد. تا هفته ششم، این تیم توانسته هشت امتیازی شود و جایگاه هشتم جدول را به خود اختصاص دهد که آن هم نتیجه دو برد، دو مساوی و دو شکست است. بازی اول این تیم مقابل نساجی مازندران برگزار شد که با یک گل بازی به نفع این تیم به پایان رسید. در بازی دوم و سوم مقابل استقلال و سایپا، هیچ توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نوبت بازی با سپاهان برسد. با اینکه در این رقابت تیم ذوب آهن یک گل را وارد دروازه سپاهان کرد، نتوانست پیروز این میدان شود و با دو گل خورده امتیاز این بازی را از دست داد و در بازی آخر با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم پدیده شد. حال باید دید که در ادامه بازی ها چه نتایجی را بدست خواهد آورد. این تیم که در جایگاه ۳۲ آسیا قرار دارد، تمام تلاش خود را برای بردن جام به بالای سر می کند. این تیم اصفهانی با مربی گری آقای امید نمازی در این لیگ شرکت کرده است و به دنبال کسب مقام قهرمانی می گردد.

پیش بینی قهرمان لیگ امسال ، دشوار تر از همیشه

اگر به تعدادی سایت پیش بینی فوتبال معتبر مراجعه کنید، خواهید دید که پیش بینی قهرمانی این لیگ کار آسانی نیست. بازیکنان جدید، مربیان جدید، نقل و انتقالات، نمایش بازیکنان در بازی های جام جهانی و بازی های باشگاهی، همه و همه دست به دست هم می دهند تا پیش بینی قهرمان این دوره را سخت تر کنند.در حال حاضر تیم پدیده در صدر قرار دارد اما سایر تیم ها نیز به دنبال گرفتن این جایگاه می باشند. هنوز تعداد زیادی از بازی ها باقی مانده است که هر تیم می تواند شانس خود را امتحان کند. تنها راه حل پیش بینی دقیق تر قهرمان، شرکت در پیش بینی بازی ها در همین ابتدای فصل بوده و بررسی تک تک تیم ها خواهد بود. در این حالت با هر تیم به خوبی آشنا خواهید شد و شانس برنده شدن و پیش بینی درست را برای خود افزایش می دهید.

در دوبرد بازی های لیگ برتر فوتبال را پیش بینی کنید

یافتن فضایی مناسب برای پیش بینی مسابقات فوتبال، به عنوان یکی از دغدغه های بزرگ فوتبال دوستان محسوب می شود. معمولا سایت های پیش بینی از کاربران درخواست حداقل مبلغی را دارند تا بتوانند در پیش بینی مسابقات شرکت کنند و در صورت برنده شدن، مبلغی که هزینه کرده اند به آنها برگردانده می شود. متاسفانه سودجویان زیادی از این شرایط و علاقه کاربران به پیش بینی مسابقات سو استفاده کرده و کلاهبرداری می کنند. به همین خاطر اعتماد به این سایت ها کار آسانی نیست. سایت پیش بینی فوتبال دوبرد نیز با اطلاع از این موضوع، قبل از راه اندازی تمامی مجوزهای لازم را دریافت کرده است تا به کاربر این اطمینان را بدهد که در محیطی کاملا امن برای پیش بینی قرار دارد. دوبرد با استفاده از روش های نوین، شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال را عملا رایگان کرده است.

سایت دوبرد با استفاده از گیمیفیکیشن، به کاربران این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه سرمایه گذاری، در این مسابقات شرکت کنند و در صورت برنده شدن، مبالغ را در حساب خود دریافت کنند. برخلاف سایت های مشابه که می بایست حداقل سرمایه ای را در آن وارد کنید، سایت دوبرد با فروشگاه های مجازی و فیزیکی قرار داد دارد تا اگر کاربران دوبرد از آنها خرید کنند، اعتباری را در پروفایل آنها اتخاذ کنند. بنابراین شما صرفا از این فروشگاه ها محصولاتی که نیاز دارید را خریداری کرده و تنها هزینه این اجناس را پرداخت خواهید کرد. در این حالت با توجه به میزان خرید از فروشگاه مورد نظر، میزان اعتبار مشخصی دریافت کرده و با استفاده از آن می توانید به پیش بینی مسابقات فوتبال بپردازید. پس از برنده شدن نیز، می توانید تمامی این مبالغ را در حساب بانکی خود بصورت نقدی داشته باشید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)

درباره ی مدیر سایت

همچنین ببینید

پیش بینی فوتبال

مسابقه پیش بینی لیگ جزیره ؛ پیش بینی بازی های حساس لیگ جزیره

داغ شدن تنور پیش بینی فوتبال با شروع لیگ های اروپایی پیش بینی بازی های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *